HakkımızdaİletişimFavorilerAra
Türkçe / Turkishİngilizce / English

Yokarlılar Emlak
Yalıkavak
Yokarlılar Emlak, Bodrum

Hakkımızda

Yokarlılar
Yokarlılar Emlak Danışmanlık olarak danışanlarımızın yaşamlarını ve çevrelerini daha iyi bir hale getirmek için hizmet veriyoruz.

2000 yılında Hasan Yokarlı tarafından kurulan ve merkezi Yalıkavak olan Yokarlılar Emlak Danışmanlık, Bodrum’un önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden biridir. 2000 yılından bu yana müşterilerimize ve danışanlarımıza somut değer katan yenilikçi gayrimenkul çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik çözümler sunmayı ve karşılıklı güvene dayanan bir ilişki kurmayı önemsiyoruz. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi dikkatle dinliyor ve üzerine düşünülmüş net çözümler ile size yardımcı oluyoruz. Aramızdaki güven ilişkisini canlı tutmak için ise dürüstlük ve özeni ön planda tutuyoruz.

Biz Kimiz?

Yokarlılar Emlak Danışmanlık tüzel kişiliği altında hizmet veren bir çözüm ortağıyız ve büyük bir ekip olarak çalışıyoruz. Ekibimizin liderliğini ise şirketimizin kurucusu olan Hasan Yokarlı üstleniyor. Bodrum Yalıkavak’ın yerel halkından olan Yokarlı, Bodrum’un ve denizin kıymetini iyi bilen isimlerden biridir. Bodrum’daki birçok derneğe üye olan Yokarlı, aynı zamanda Bodrum Yarımadası ve Çevresi Doğa ve Çevre Koruma Derneği kurucu üyesidir. Yokarlı, hem çözüm ortağı olarak Bodrum’un gelişmesine katkı sağlamakta hem de bu gelişmeler sırasında Bodrum’un kendine has doğasının korunması için çaba göstermektedir.

Yokarlılar Emlak Danışmanlık kurulduktan kısa süre sonra bile yöresinde değerli iş insanlarına, tüzel kişiliklere emlak danışmanlık alanında çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Gücünü çözüm ortağı olduğu değerli müşterilerine verdiği güven ve dürüstlükten alan Yokarlılar Emlak Danışmanlık, kısa zamanda Bodrum ve çevresinde başarısını kanıtlamış ve güçlü referanslara sahip olmuştur.

Güven inşa etmeye özen gösterdiğimiz ve kalıcı bağlara değer verdiğimiz 20 yılı aşkın bir zamanı geride bıraktık. Müşterilerimize ve danışanlarımıza uzun vadede en iyi çözümleri sunarak onların çözüm ortağı olduğumuz için mutluyuz. Geçmişimizden ilham alıyoruz ve geleceği danışanlarımızla birlikte daha iyi şekillendirebileceğimizi düşünüyoruz.

İşimizi ve gayrimenkul sektörünü dönüştürmek için meslektaşlarımızın ve müşterilerimizin iş birliği yapmaları gerektiğini biliyoruz. Bu süreçte bize güvendiğiniz ve bizi çözüm ortağınız olarak seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Yalıkavak, Çökertme İş Merkezi No: 1-3-4
Bodrum / Muğla / Türkiye

+ 90 252 385 35 36
+ 90 532 111 48 88
+ 90 533 162 49 59

+ 90 252 385 39 99 (fax)